День спорту

У сонячну середу, 12 вересня, школа №7 провела спортивний захід до дня спорту. Стадіон школи зустрів учнів різних школ міста для участі у спортивному дні. Розпочав захід танцювальний колектив «КІТ», привітавши учнів школи своїм яскравим виступом.

Катерина Іванівна Горелова (фітнес тренер студії танцю), організувала учням незвичайну зустріч з відомим майстром спорту з тенісу Тетяною Воротиліною.

У 2015 році Тетяна потрапила у страшну аварію, яка позбавила її одної ноги. Дівчина перенесла багато операцій, життя вдалось врятувати, за що потрібно дякувати не тільки лікарям. Однак, Тетяні винесли вирок: нога на місці, але не функціонує. Тоді вона й вирішила позбавитись не дієздатної частини тіла, замінивши її на протез. Дівчину підтримували лише декілька друзів, адже навіть близькі родичі переконували її змінити рішення. Нарешті, вона знайшла лікарів, які виконали побажання. Своїм прикладом Тетяна довела, що навіть з протезом, маючи лише одну ногу – все у цьому житті можливо. Аби було бажання. Тетяна коментує своє рішення так:  «Я кажу людям, що треба вірити у власні сили. Їм треба перестати жаліти себе, бо жалість — це саме деструктивне почуття».

У 7 школі Тетяна провела зарядку для учнів, що виглядало з боку, як цікавий флешмоб. Своїм прикладом вона довела учням, що в цьому житті не має нічого неможливого. Головне – бажання! Тетяна зробила невеликий, але цінний подарунок для 7 школи: подарувала листи подяки зі своїм автографом.

По закінченні ранкової зарядки з Тетяною, члени клуба «Воркаут» провели майстер клас з гімнастики.

Воркаут — особиста гімнастика, яка може бути віднесена до аматорського виду спорту, фізичної культури і являє собою спортивну субкультуру. Включає в себе виконання різних вправ на вуличних спортмайданчиках, а саме на турніках, брусах, шведських стінках, рукоходами і інших конструкціях, або взагалі без їх використання (на землі).

Хлопці показали учням, що спорт – це невід’ємна частина нашого життя. Займатись гімнастикою можливо самостійно на спеціальних майданчиках, один з яких є у нашому місті. Спостерігаючи за реакцією учнів, було видно, що вони дуже зацікавились подібним видом спорту.

У рамках олімпійського тижня директор стадіону  Наривончик Дмитро продемонстрував школярам відео матеріал з баскетбольної тематики. Деякі хлопці вирішили зайнятись цим видом спорту.

(с) педагог організатор Хлиновська О.В.

Добавить комментарий