Перший дзвоник у школі №7

Сонячного понеділка, 3 вересня, школа №7 зустріла теплими обіймами своїх школярів. Знову пролунав перший дзвоник для всіх учнів, знаменуючи початок нового цікавого та багатого своїми подіями навчального року.

Лінійку відкрили найменші школярі – наші першокласники, які зайшли під музику та оплески на шкільне подвір’я. Цього року школа привітала 178 першокласників, розгорнувши їм свої обійми. Голова шкільної ради Орлова О.П та  Рахматуліна А., Осадчук А. та В., Дорович А., Ісаєва М., Соболєва Ю., Яврощук В., підняли державний прапор.

Щиро привітав учнів директор школи Черагинський В.Г., побажавши всім успіхів, натхнення і добра. Багато теплих слів та привітань подарувала учням  заступник міського голови з питань виконавчої діяльності Чумель Н.І.

На святі для учнів виступив зразковий колектив танцю «Сузір’я» (керівник Афанасьева В.І.). «Перший раз у перший клас!», — саме так ми вітаємо наших першокласників, але цього року вони самі  вирішили привітали школу чудовою піснею. Батьки, вчителі і гості не змогли стримати сліз від чудово виконаної пісні найменшими учнями.

Одною з цікавих подій свята став незвичайний танець першокласників. Маленькі джентльмени закружили у танці найважливіших жінок у своєму житті: свої матусь. (режисери-постановники: Попікян-Дідухіна Н.С. та керівник танцювального клубу «Фіт-денс» Герасименко М.О.) Яскраво завершили свій виступ матусі із синочками, запустивши у блакитне небо символічні червоні кульки-серця, які передають велику материнську любов.

Під час урочистої лінійки учні 2-4 класів приєднались до флешмобу, який провела педагог-організатор Лобода І.П. Дітлахи із превеликим задоволенням прийняли участь, подарувавши, як собі, так і усім присутнім незабутні враження.  

Вразив всіх своїм зовнішнім виглядом 8-Б клас (класний керівник Капун Т.С.). Учні були одягнені в однаковий шкільний одяг, що відрізнялось креативом. Усі дівчатка були у яскравих клітчатих спідницях, а хлопців прикрашали з такого ж матеріалу клітчаті метелики на шиї.

Своїми враженнями поділилась учениця 8-В класу, Леонова А.:  «Свято мені дуже сподобалось. Я не очікувала побачити таку яскраву програму на шкільному святі. Дуже цікаво було спостерігати за учнями, які приймали участь у флешмобі. Я рада, що навчаюсь  у цій школі. Також, я впевнена, що майбутнє для всіх учнів буде лише світлим.»

Заступник директора з виховної роботи Стрецкул Н.П. коментує наступне: «Емоцій море. Я пишаюсь нашою школою та юними талантами, які кожного року поповнюють наші ряди. Сподіваюсь, що у майбутньому ми будемо більше пишатись нашими учнями. А це неодмінно буде! Всіх зі святом!».

 

https://facebook.com/groups/1550700338561788/permalink/1628953784069776/

Добавить комментарий