Шкільне життя

07 березня учні школи №7 готуються до яскравого весняного свята: Міжнародного дня усіх жінок. На честь цього учениці 4-их класів були запрошені у чарівну країну краси. Але не обійшлось без важких завдань королеви чарівної країни, яка випробувала юних красунь перед тим, як дозволити увійти у свої кришталеві ворота. Дівчаткам довелось прийняти участь у справжньому конкурсі краси: «Довга коса-дівоча краса». Однак самим яскравим конкурсом виявився «Королева подіуму», у якому дівчата демонстрували свою грацію та артистичність. Усіх красунь чесно судило шкільне журі, у состав якого увійшли: президент шкільного самоврядування Рахматуліна Анастасія, заступник президента шкільного самоврядування Димитрова Ольга та Королева чарівної країни: учениця 10-А класу, Федоренко Марія. 

(с) педагог-організатор Хлиновська О.В.

 

21 лютого вся країна відзначає День рідної мови. Учні школи №7 не залишаються осторонь і підходять до такої дати з любов’ю. Багато тематичних газет було розвішано у холі старшої та молодшої школи. Класні години були присвячені цьому дню, на яких учні поділились своїми враженнями і висловили любов до рідного краю та мови у віршах. Додатково, гурток журналістики, разом з учнями різних класів підготували відео, у якому висловили любов до рідної мови на різних мовах світу. Детальніше у шкільній групі на Фейсбук: facebook.com/groups/1550700338561788/permalink/1700137970284690/

Відео-оператор: учень 9-А класу, Станіслав Попик

29 січня школа №7 провела лінійку до Дня пам’яті героїв Крут та жертв Голокосту. В актовій залі зібрались учні 9-их класів, які дізнались про страшні часи минулого України. Історія завжди залишатиме свій відбиток на майбутньому, тому дуже важливо знати про те, що відбувалось у рідній країні. Наприкінці лінійки учні ознайомились з тематичним відео-матеріалом та вшанували пам’ять загиблих у скрутні часи хвилиною мовчання. 

У рамках фестиваля «Заради життя» 23 січня у школі №7 пройшов другий городський етап гри КВН ЮІДРУ грі приймали участь 5 команд школи №2, 3, 4, 6 і 7. Змагання між командами проходили у чотири етапи.  В цьому році перемогу одержала збірна школи №7, команда «7UP».
Учасники команди: Стрецкул Віталій 9-А, Гончаров Максим 9-А, Попік Станіслав 9-А, Бодякін Данило 9-А, Сопрунова Анастасія 9-В, Гегель Віталій 9-Г, Деребус Анастасія 9-Д, Єкатерина Довбушева 8-В, Петренко Вероніка 3-Г.

Підготовкою команди займалась педагог-організатор: Лобода І.П. 

Вітаємо переможців!
фото: учень 10-А класу, Микита Коротченко, учень 9-А класу, Данило Бодякін.
(с) учень 9-А класу, Станіслав Попік

22 січня в актовій залі школи №7 пройшла лінійка, присвячена Дню Соборності України. 100 років проголошення акта злуки. 

День Соборності України

Вже 20 грудня школа №7 відкрила новорічний марафон дитячих свят. Першокласики у цей день перевтілились в улюблених героїв та принцес. Учні начебто опинились на справжньому балі маскараді. В якості новорічного подарунка до школярів завітали мисливці за привидами, які розслідували зникнення подарунків, які прихопив злий привид. Наприкінці новорічного балу, до учнів завітав Дід Мороз із Снігуронькою, які потанцювали з першокласниками, трішки почарували над ялинкою та привітали один одного зі святами. Задоволення було не тільки в маленьких учнів, але й у їх батьків. 

20 грудня у школі № 7 пройшов благодійний обід для пенсіонерів, метою якого було привітання з наступаючими новорічними святами. Привітати гостей прийшли учні 1 класів з яскравим бальним танцем, учень 4-В класу, Єміль Ахназаров з душевною піснею, учениця 3-Г класу, Соломія Ахназарова з акробатичним номером, учень 1-В класу, Рахматулін Андрій з напарницею катериною, які провемонстрували чаруючий вальс та запальний танець ча-ча-ча, а також душевний вірш-привітання з новорічними святами від педагога-організатора Хлиновскої Олени Вадимівни. Концерт привітань провели учень 9-А класу, Стрецкул Віталій в ролі Діда Мороза та учениця 7-А класу, Маліскевич Олена в ролі Снігуроньки. 

 

19 грудня  приносить багато радощів та подарунків. Святий Миколай школи №7 не залишив без уваги жодного. Учні 9-А класу, Стрецкул Віталій та Бочман Кирил подарували теплі вітання учнім початкової та старшої школи, завітавши до кожного у яскравих костюмах Святого Миколая та янголятка. 

14 грудня в актовій залі школи №7 заступник директора з виховної роботи Стрецкул Н.П. провела літературний захід на тему «Поезія срібного століття». Захід було проведено серед учнів 11 класів, який проводився у вигляді віктоини. Школярям задавали питання, на які були отриманні креативні відповіді. На додаток до дня поезії срібного віку учні підготували яскраві тематичні виступи, які не залишили нікого байдужими. 

(с) учень 9-А класу, Бочман Кирил

3 грудня у школі №7 в актовій залі пройшла бесіда серед унів 8 класів, яка була присвячена темі: «Всесвітній день захисту від сніда». Адміністрація школи провела бесіду з учнями, розкривши тему захисту та боротьби від сніду. Наприкінці бесіди учням було включено повчальне відео, стосовно захисту від сніду.

(с) учень 9-А класу, Бочман Кирил 

29 листопада для учнів 11-А класу пройшов незвичайний урок з мистецтва, який був присвячений «Мистецтву далекого сходу». Особливо незвичайним для учнів була чайна церемонія та її правила. Школярі перейнялися культурою, показавши на уроці результати високого рівня. 

(с) учениця 10-А класу, Манулова Наталя. 

27 листопада в актовій залі школи №7 була проведена педрада, присвячена річниці О.В.Сухомлинського. На початку педради виступила заступник директора Лисьонок О.В., яка провела бесіду з педагогами на тему життя Сухомлинського. Олександра Вікторівна поділилась цікавими фактами про письменника та розповіла декілька моментів з його творчості. Наприкінці ради вчителі вирішили проводити більше конкурсів і олімпіад для початковиї школи.

(с) учениця 10-А класу, Манулова Наталя

(фото) Попик Станіслав

27 листопада школа №7 провела тематичну лінійку до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933р.р. В актовій залі зібрались учні 9-х класів. Адміністрація школи провела бесіду з учнями під час якої розповіли декілька історичних фактів стосовно голодомору. Під час заходу учні провели хвилину мовчання для вшанування пам’яті. По завершенню заходу, учням був презентований тематичний відеоролик, який нікого не залишив байдужим.

(с) учениця 9-А класу, Анкудинова Юлія

(фото) учень 9-А класу, Попик Станіслав

26 листопада в актовій залі школи №7 відзначили свято осені першокласники. Учні 1-Г класу (класний керівник: Тричева Л.П.) провели святковий захід, демонструючи свої таланти. Свято пройшло у яскравих тематичних декораціях, які чудово підкреслили виступ учнів.

(с) педагог організатор Хлиновська О.В

23 листопада у школі №7 пройшов відкритий урок з мистецтва,який провела Карімова Віолетта Олександрівна. Для учнів 10 — А класу провів майстер клас по танцям учень 9 — А класу Гончаров Максим. Майстер клас пройшов з танцю ча-ча-ча, румба і джайв. Отримавши заряд енергії й нові навички дякуючи вчителю,школярі зробили для себе висновки та пообіцяли направити їх до культурного саморозвитку.

(с) учениця 10-А класу, Манулова Наталя

16 листопада школа №7 провела захід «Дружин юних пожежників» у рамках фестиваля «Заради життя». Учні сьомих класів  залюбки прийняли участь у заході, продемонструвавши свої таланти. По закінченню конкурса, було виявлено переможців. Перше місце розділили між собою учні 7-Б класу (класний керівник: Барановська Т.А.) та учні 7-Г класу (класний керівник: Загороднюк А.О.) Друге місце посів 7-А клас (класний керівник: Маліскевич Т.С.). Трете місце посів 7-В клас (класний керівник: Шалдаева А.В.)

Вітаємо переможців!

25 жовтня у школі №7 пройшов захід присвячений до дня «Посвята у першокласники». Педагоги організатори: Лобода І.П. та Хлиновська О.В. подарували маленьким учням незабутні враження у вигляді несподіваної зустрічі з улюбленими персонажами м/ф Міньони. Першокласники не залишились осторонь. Вони підготували чудову пісню у подарунок гостям. У свою чергу Міньони вирішили провести невелику перевірку на знання першокласників. Учні пройшли усі випробування на «відмінно», не забувши при цьому навчити своїх героїв шкільним основам. Наприкінці заходу жовті гості влаштували маленьким учням яскраві танці. 

Цього ж дня на 6-7 уроці пройшов захід присвячений до дня «Посвята у п’ятикласники». Педагог-організатор Хлиновська О.В. та учні 8-9 класів підготували інтелектуальний квест. Він складався з п’яти станцій: Літературна, Математична, Художня, Історична та Спортивна. П’ятикласники активно приймали участь у виконанні усіх завдань, демонструючи свої здібності. Кожен клас пройшов усі станції на «відмінно». Не залишились осторонь класні керівники,які допомагали та підтримували своїх учнів на протязі усього квеста. Наприкінці свята,батьки здивували п’ятікласників солодким подарунком. Вони спекли довивожні пироги, вразивши школярів додатковим сюрпризом. 

20 жовтня учні 5-9 класів, школи №7, відвідали Одеський академічний театр музичної комедії ім. Михайла Водяного. Школярі разом зі своїми вчителями мали можливість насолодитись спектаклем за мотивами творів Олександра Гріна: «Пурпурні вітрила». Вистава залишила яскраві враження, завдяки чому школярі надихнулися відвідати театр знову. 

18 жовтня,7 школа провела фестиваль «Заради життя» серед 6 класів. Юні таланти показали, як вони вміють любити і поважати навколишнє середовище. Виступи всіх класів були дуже яскравими. Журі, в яке входили заступник директора з виховної роботи: Стрецкул Наталія Петрівна та педагоги організатори: Хлиновська Олена Вадимівна і Лобода Інна Петрівна, назвали переможців виступу. Почесне третє місце отримав 6-А клас, друге місце розділили між собою 6-Б та 6-Г класи, призове перше місце дісталося учням 6-В та 6-Д класів. Великі молодці! 

11 жовтня в прекрасній школі № 7 пройшов яскравий захід: «Посвята в козачата» серед другокласників. Всі були такими яскравими, ошатними, креативними. Юні козачата просто молодці. Довели, що гідні бути справжніми захисниками нашої країни. Не залишилися осторонь і старші класи. Хлопці влаштували справжні змагання, борючись з викладачами за звання справжніх Козаків. Було багато яскравих конкурсів, серед яких хлопці продемонстрували всю свою майстерність. Переможцями стали наші одинадцятий класи, чесно здобули перемогу над старшим поколінням. Ми в свою чергу дуже пишаємося хлопцями, адже це черговий доказ того, що наше майбутнє в надійних руках.

05 жовтня школа № 7 провела яскравий концерт до дня працівників освіти. Учні школи підготували багато сюрпризів для своїх вчителів, які почались с самого ранку. Бути вчителем не просто, тому учні й вирішили хоча б на один день подарувати вчителям відпочинок, замінивши їх на уроках. Після учбового процесу усі вчителі були запрошені до актової зали на концерт, присвячений улюбленим вчителям. Після урочистого концерту, педагог-організатор Лобода І.П., президент та міністр шкільного самоврядування разом з учнями початкової школи провели ранковий святковий флешмоб для вчителів. Вчити — значить вселяти надію.

 

01 жовтня учні 8-Г класу з класним керівником Лободою І.П. прийняли активну участь у святкуванні та поздоровленні людей похилого віку у палаці культури м.Чорноморська.

21 вересня у школі №7 пройшов тематичний день, присвячений Дню Мира. Класні керівники зі своїми учнями провели тематичні класні години, на яких були розглянуті теми з підтримки мира та спокою. Учні 8-Г класу святково прикрасили свою класну кімнату та поділились голубами миру.

12 вересня, школа №7 провела спортивний захід до дня спорту. Стадіон школи зустрів учнів різних школ міста для участі у спортивному дні. Катерина Іванівна Горелова (фітнес тренер студії танцю), організувала учням незвичайну зустріч з відомим майстром спорту з тенісу Тетяною Воротиліною.

8 вересня, учні школи №7 готували для гостей свята надзвичайну казку у вигляді квіткової виставки.Учні 6-7 класів школи №7 підготували яскраву програму за мотивами казок, присвячених квітам. 

3 вересня школа №7 зустріла теплими обіймами своїх школярів. Знову пролунав перший дзвоник для всіх учнів, знаменуючи початок нового цікавого та багатого своїми подіями навчального року. Під час урочистої лінійки учні 2-4 класів приєднались до флешмобу, який провела педагог-організатор Лобода І.П. Дітлахи із превеликим задоволенням прийняли участь, подарувавши, як собі, так і усім присутнім незабутні враження.