Шкільне життя

        3 вересня школа №7 зустріла теплими обіймами своїх школярів. Знову пролунав перший дзвоник для всіх учнів, знаменуючи початок нового цікавого та багатого своїми подіями навчального року. Під час урочистої лінійки учні 2-4 класів приєднались до флешмобу, який провела педагог-організатор Лобода І.П. Дітлахи із превеликим задоволенням прийняли участь, подарувавши, як собі, так і усім присутнім незабутні враження.  

8 вересня, учні школи №7 готували для гостей свята надзвичайну казку у вигляді квіткової виставки.Учні 6-7 класів школи №7 підготували яскраву програму за мотивами казок, присвячених квітам. 

12 вересня, школа №7 провела спортивний захід до дня спорту. Стадіон школи зустрів учнів різних школ міста для участі у спортивному дні. Катерина Іванівна Горелова (фітнес тренер студії танцю), організувала учням незвичайну зустріч з відомим майстром спорту з тенісу Тетяною Воротиліною.

21 вересня у школі №7 пройшов тематичний день, присвячений Дню Мира. Класні керівники зі своїми учнями провели тематичні класні години, на яких були розглянуті теми з підтримки мира та спокою. Учні 8-Г класу святково прикрасили свою класну кімнату та поділились голубами миру.

01 жовтня учні 8-Г класу з класним керівником Лободою І.П. прийняли активну участь у святкуванні та поздоровленні людей похилого віку у палаці культури м.Чорноморська.

05 жовтня школа № 7 провела яскравий концерт до дня працівників освіти. Учні школи підготували багато сюрпризів для своїх вчителів, які почались с самого ранку. Бути вчителем не просто, тому учні й вирішили хоча б на один день подарувати вчителям відпочинок, замінивши їх на уроках. Після учбового процесу усі вчителі були запрошені до актової зали на концерт, присвячений улюбленим вчителям. Після урочистого концерту, педагог-організатор Лобода І.П., президент та міністр шкільного самоврядування разом з учнями початкової школи провели ранковий святковий флешмоб для вчителів. Вчити — значить вселяти надію.

11 жовтня в нашій прекрасній школі пройшов яскравий захід: «Посвята в козачата» серед другокласників. Всі були такими яскравими, ошатними, креативними. Юні козачата просто молодці. Довели, що гідні бути справжніми захисниками нашої країни. Не залишилися осторонь і старші класи. Хлопці влаштували справжні змагання, борючись з викладачами за звання справжніх Козаків. Було багато яскравих конкурсів, серед яких хлопці продемонстрували всю свою майстерність. Переможцями стали наші одинадцятий класи, чесно здобули перемогу над старшим поколінням. Ми в свою чергу дуже пишаємося хлопцями, адже це черговий доказ того, що наше майбутнє в надійних руках. 😊

     

18 жовтня,7 школа провела фестиваль «Заради життя» серед 6 класів. Юні таланти показали, як вони вміють любити і поважати навколишнє середовище. Виступи всіх класів були дуже яскравими. Журі, в яке входили заступник директора з виховної роботи: Стрецкул Наталія Петрівна та педагоги організатори: Хлиновська Олена Вадимівна і Лобода Інна Петрівна, назвали переможців виступу. Почесне третє місце отримав 6-А клас, друге місце розділили між собою 6-Б та 6-Г класи, призове перше місце дісталося учням 6-В та 6-Д класів. Великі молодці! Пишаємося вами!

20 жовтня учні 5-9 класів, школи №7, відвідали Одеський академічний театр музичної комедії ім. Михайла Водяного. Школярі разом зі своїми вчителями мали можливість насолодитись спектаклем за мотивами творів Олександра Гріна: «Пурпурні вітрила». Вистава залишила яскраві враження, завдяки чому школярі надихнулися відвідати театр знову. 

 

 

 

 

    

 

25 жовтня у школі №7 пройшов захід присвячений до дня «Посвята у першокласники». Педагоги організатори: Лобода І.П. та Хлиновська О.В. подарували маленьким учням незабутні враження у вигляді несподіваної зустрічі з улюбленими персонажами м/ф Міньони. Першокласники не залишились осторонь. Вони підготували чудову пісню у подарунок гостям. У свою чергу Міньони вирішили провести невелику перевірку на знання першокласників. Учні пройшли усі випробування на «відмінно», не забувши при цьому навчити своїх героїв шкільним основам. Наприкінці заходу жовті гості влаштували маленьким учням яскраві танці. 

Цього ж дня на 6-7 уроці пройшов захід присвячений до дня «Посвята у п’ятикласники». Педагог-організатор Хлиновська О.В. та учні 8-9 класів підготували інтелектуальний квест. Він складався з п’яти станцій: Літературна, Математична, Художня, Історична та Спортивна. П’ятикласники активно приймали участь у виконанні усіх завдань, демонструючи свої здібності. Кожен клас пройшов усі станції на «відмінно». Не залишились осторонь класні керівники,які допомагали та підтримували своїх учнів на протязі усього квеста. Наприкінці свята,батьки здивували п’ятікласників солодким подарунком. Вони спекли довивожні пироги, вразивши школярів додатковим сюрпризом.