Свято квітів та дарів природи

Однією з надзвичайних подій вересня для цілого міста стає свято квітів, яке ми відзначаємо у першу суботу місяця. Ні для кого не таємниця, що школи міста також грають важливу роль у цьому теплому святі. Цього року, 8 вересня, учні школи №7 готували для гостей свята надзвичайну казку у вигляді квіткової виставки.

День квітів та дарів природи відзначається вже багато років у нашому місті. Для учнів це одна з головних подій року, коли можна відтворити казку, віддавшись своєму творчому польоту с головою, та подарувати незабутні враження усім присутнім на святі. Традиційно святковий фестиваль проходить у Приморському парку на головній алеї, де школи міста демонструють творчі роботи школярів.

Цього року, не зважаючи на погодні умови, свято все ж таки пройшло успішно. Учні 6-7 класів школи №7 підготували яскраву програму за мотивами казок, присвячених квітам. Підготовка до балу квітів проходила у бурхливому темпі, бо учні мали багато ідей, які кортіло відтворити. На радість усьому творчому колективу школи, запланована ідея все ж таки була реалізована. За допомогою школярів, заступника директора з виховної роботи Стрецкул Н.П., а також педагогів-організаторів Лободи І.П. та Хлиновської О.В., була підготовлена спеціальна фото зона у вигляді яскравої арки, яку прикрашала назва самої виставки, а також яскраві квіти від класного керівника 8-Б класу Каплун Т.С.

Головною зіркою стали Живі Казки, які презентували учні 6-7 класів. Так, 6-А клас (класний керівник Несміянова А.Г.) підготував два яскравих вироби: картина «Мелодія моря» та композиція «Осіння феєрія», яка відкрито демонструє нам яскравість дарів природи.

6-Б (класний керівник Бойко Т.Л.) підготував «Легенду про Незабудку», відтворивши маленьку казку у реальність, завдяки саморобним квіточкам.

6-Г (класний керівник Теса Т.В.) відтворили казкову «Легенду про Ромашку». Учні зробили яскраві квіти із гофрованого та звичайного паперу, які демонструють природу нашої неньки – рідного краю.

6-Д (класний керівник Гавдур Л.П.) презентував «Легенду по Калу» (Жіночий Оберіг). Учні підготували яскраві квіти кали, які символізують жіночу силу та рішучість.

7-А (класний керівник Маліскевич Т.С.) обіграв казку «Дюймовочка». Яскраві паперові квіти оточували гарну ученицю, яка саме грала роль маленької героїні.

7-В (класний керівник Шалдаєва А.В) продемонстрував казку «Цветик Семицветик». Учні поклали не мало зусиль та творчості, щоб зробити велику яскраву квіточку. Тепер у школярів є можливість загадати саме заповітне бажання до одного з пелюсток.

7-Г (класний керівник Загороднюк А.О) відтворив відому усім казку «Червона Квіточка». Підготувавши велику червону квітку, а також яскраві костюми принцеси, купця та чудовиська – учні почали презентувати рідну школу та казочку, яка стала одною з яскравих зірочок заходу.

7-Д (класний керівник Толкачова Л.П.) порадував нас «Легендою про Троянду та Солов’я». Відтворивши прекрасну розу з паперу, та підготувавши чудовий символічний костюм Солов’я, учні показали, яким може бути кохання: ніжним, сильним та вічним.

Не обійшлось і без творчої зони від учнів 2-Е класу (класний керівник Борсук А.О.) Усім відома Легенда про Ассоль та Червоні Вітрила. Креативність та творчій підхід допоміг учням відтворити надзвичайний корабель квітів, який переправить кожного до яскравої країни квітів та дарів природи.

Ще одною зірковою локацією стала виставка саморобних блокнотів від класного керівника 8- Б класу Каплун Т.С. Кожен вироб відрізнявся креативом та не мав аналогів, адже Тетяна Сергіївна виробляє індивідуальну вишивку на своїх роботах самостійно. Додатковими творіннями вчителя стали яскраві намиста у класичному стилі, щоб кожна дівчина могла передати свою неповторність завдяки унікальності цих прикрас.

Варто відзначити деякі подарунки школи, які учні з превеликим задоволенням вручали гостям виставки. Дівчата вітали усіх зі святом, даруючи символ свята: саморобні з паперу тюльпани та пригощали печивом гостей виставки. Квіти у даному випадку символізували повагу, вдячність та яскравий настрій усіх школярів 7 школи, який намагався передати оточуючим весь творчий колектив.

Учні поділились своїми враженнями: «Не важливо, яка погода, не важливо, як важко було готуватись. Для нас головною подією свята є колективна праця, а також посмішки гостей і гордість наших вчителів. Ми у захваті від проробленої роботи, а також самої атмосфери, яку змогли передати усім присутнім».

(с) педагог організатор Хлиновська О.В.

Добавить комментарий