Виховна робота

        2 квітня в актовому залі школи на одному диханні пройшов урок для старшокласників, присвячений пам’яті Володимиру Семеновичу Висоцькому. Дякуємо, Наталіє Петрівно, за чудовий урок.

        3 квітня у  холі нашої школи пройшла виставка «Пасхальних композицій». Шановні учасники, ваші роботи найталановитіші. Дякуємо!

        26 квітня пройшла гра «Чи знаєш ти своє місто?» в якій прийняи участь учні 7-омих класів. Перше місце зайняла команда 7-А класу. Вітаємо переможців та дуже вдячні за участь!

3 вересня школа №7 зустріла теплими обіймами своїх школярів. Знову пролунав перший дзвоник для всіх учнів, знаменуючи початок нового цікавого та багатого своїми подіями навчального року. Під час урочистої лінійки учні 2-4 класів приєднались до флешмобу, який провела педагог-організатор Лобода І.П. Дітлахи із превеликим задоволенням прийняли участь, подарувавши, як собі, так і усім присутнім незабутні враження.  

8 вересня, учні школи №7 готували для гостей свята надзвичайну казку у вигляді квіткової виставки.Учні 6-7 класів школи №7 підготували яскраву програму за мотивами казок, присвячених квітам. 

12 вересня, школа №7 провела спортивний захід до дня спорту. Стадіон школи зустрів учнів різних школ міста для участі у спортивному дні. Катерина Іванівна Горелова (фітнес тренер студії танцю), організувала учням незвичайну зустріч з відомим майстром спорту з тенісу Тетяною Воротиліною.

21 вересня у школі №7 пройшов тематичний день, присвячений Дню Мира. Класні керівники зі своїми учнями провели тематичні класні години, на яких були розглянуті теми з підтримки мира та спокою. Учні 8-Г класу святково прикрасили свою класну кімнату та поділились голубами миру.

01 жовтня учні 8-Г класу з класним керівником Лободою І.П. прийняли активну участь у святкуванні та поздоровленні людей похилого віку у палаці культури м.Чорноморська.

05 жовтня школа № 7 провела яскравий концерт до дня працівників освіти. Учні школи підготували багато сюрпризів для своїх вчителів, які почались с самого ранку. Бути вчителем не просто, тому учні й вирішили хоча б на один день подарувати вчителям відпочинок, замінивши їх на уроках. Після учбового процесу усі вчителі були запрошені до актової зали на концерт, присвячений улюбленим вчителям. Після урочистого концерту, педагог-організатор Лобода І.П., президент та міністр шкільного самоврядування разом з учнями початкової школи провели ранковий святковий флешмоб для вчителів. Вчити — значить вселяти надію.

11 жовтня в нашій прекрасній школі пройшов яскравий захід: «Посвята в козачата» серед другокласників. Всі були такими яскравими, ошатними, креативними. Юні козачата просто молодці. Довели, що гідні бути справжніми захисниками нашої країни. Не залишилися осторонь і старші класи. Хлопці влаштували справжні змагання, борючись з викладачами за звання справжніх Козаків. Було багато яскравих конкурсів, серед яких хлопці продемонстрували всю свою майстерність. Переможцями стали наші одинадцятий класи, чесно здобули перемогу над старшим поколінням. Ми в свою чергу дуже пишаємося хлопцями, адже це черговий доказ того, що наше майбутнє в надійних руках. 😊

     

18 жовтня, наша 7 школа провела фестиваль «Заради життя» серед 6 класів. Наші юні таланти показали, як вони вміють любити і поважати навколишнє середовище. Виступи всіх класів були дуже яскравими. Журі, в яке входили заступник директора з виховної роботи: Стрецкул Наталія Петрівна та педагоги організатори: Хлиновська Олена Вадимівна і Лобода Інна Петрівна, назвали переможців виступу. Почесне третє місце отримав 6-А клас, друге місце розділили між собою 6-Б та 6-Г класи, призове перше місце дісталося учням 6-В та 6-Д класів. Великі молодці! Пишаємося вами!